MÜŞTERİ GİRİŞONLİNE TAHSİLAT

KURUMSAL

Hakkımızda

 

 

Petrotech Mühendislik ve Endüstriyel Ürünler Sanayi Ticaret Limited Şirketi, bir KOBİ başkenti olan Konya' da, sanayicilere üretimleri esnasında ihtiyaç duyabilecekleri her türlü endüstriyel yağ çözümlerinde yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur.

 

Petrotech Mühendislik, Konya' da TOTAL, POTENZA, QUAKER, MOLYKOTE, CORFİN, PETROYAĞ olmak üzere, kendi sahalarında dünya devi olan endüstriyel yağ üreticilerinin, distribütör veya satış temsilcisi olarak hizmet vermektedir. Hiçbir sektör ayrımı yapmadan;

 

 

- Genel Endüstriyel yağlar,

 

- Isıl İşlem yağları ve polimerleri,

 

- Metal İşleme yağları,

 

- Pas Önleyici yağları,

 

- Tekstil makine yağları,

 

- Gresler ve performans yağları,

 

- Dövme yağları,

 


Ana başlıklarında firmalara hizmet vermekte ve teknik danışmanlık yapmaktadır. İşin satışla bitmemekte olduğu düşünen firmamız, satış sonrası hizmetleriyle de müşterinin sorunlarına çözüm üretmeye devam etmektedir. Ürün ve hizmet verilen firmaların aylık standart testleri yapılmaktadır. Bu testlerin sonuçları müşteriyle paylaşılmakta ve çıkan sonuçlara göre çözümler üretmektedir.

Endüstriyel Çözümler
Fevzi Çakmak Mah. Büsan / Artar5 Sanayi Sit. Kenitra Cad. No: 6/A Karatay / Konya Sosyal medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz..
Copyright © Petrotech Industrial Solutions | Tüm Hakkı Saklı
havalandırma epoksi zemin kaplama
konya düğün salonu